site yapım aşamasında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
site yapım aşamasında

rap

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Batı Yakası

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Batı Yakası Empty
MesajKonu: Batı Yakası   Batı Yakası EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 6:11 pm

Hazırlıklar başladı gözümüzde yaş batı yakası rapte çekiyor baş
Bu nasıl bir savaş bu ne biçim markaj volkan çağdaş cash cardaş

ÇAĞDAŞ:

zaman tüneli diye bir olay yok burda ,insan olan harbidir gerisi budala,vur mala dedim kafiyeler yalın halde,bana meydan okuyan mc ler yerde nerde İZMİR bence rapte her bendende terkedende belli CASH FLOW eder teselli sayımız on beş eksi elli üç beş deli,toplandık bir araya bu gece sonunda,herşey yolunda mikrofonumda pes edenler kalleş,İZMİR işte burda selamlar yurda inanmadım asla, kurda kuşu puşta CASHFLOW bu uçta tek bir tuşla,uçtu gitti hayallerin duyguların sevgilerin dengelerin alt üst oldu bu parçada sallanan saltanatın soldu..

VOLKAN:

damarlarımdaki kudret rapten ibaret,yükseliş için durmak yok mahfet,bu bir marifet ama önce sende hak et,kötü görüşü bence terk et.amacın olsun hep yükselmek, yüksekten düşmemek bizlerin elinde hep tebessüm olsun yüzünde gerçek gözünde west west gönlümde,düşünceme bak yolu kalbimde hissettim rest çektim kötü olana kastettiğim yanlış yola sapana hak yiyen canavarlara dönüşüm olmayacak,ölürüm ben hiphop uğruna rap yaptığım için teşekkür ederim yaradana..

https://ra-pp.ace.st

Batı Yakası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Af Yoktur Batı Yasasında