site yapım aşamasında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
site yapım aşamasında

rap

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bektaş & Sırtlan - Hergün Aynı İsyan

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bektaş & Sırtlan - Hergün Aynı İsyan Empty
MesajKonu: Bektaş & Sırtlan - Hergün Aynı İsyan   Bektaş & Sırtlan - Hergün Aynı İsyan EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 3:55 pm

Her gün aynı kederdeyim acısı var benim içimde bitmeyen cefanın sancısı var kalbimde her gün aynı kederdeyim acısı var benim içimde bitmeyen cefanın sancısı var kalbimde günlerimi derde boğup yıllarımı harcadınız rüyalarımı soğuk köşelerde bıraktınız gözlerimi doldurup hergece ağlattınız huzurumu yok edip beni kedere saldınız bu günlerim artık meteliksizlikten ibaret sayenizde ne gücüm kaldı nede gayret kafa dolu moral bozuk etmesemde hayret beni ben yapan her darbeniz olsun daha net aydınlığıma engel ekmeğime balta huzuruma ateş yüreğime kanca aklıma kavma zehiri damlatan oldunuz çok sağolun çok mersi varolun memlekette yurtsuz kaldım ellerim boş artık yabancı elediniz beni sersem yapıp hislerimi kaybettim her dertten keçıp gün doğar sandım ama güneş hepten batık çocukluğum sadece zamn harcamaktı aile ve huzur felan evet hepsi yalandı gençliğim gölgede perde arkasındaydı sürekli askıda yani yerle bir olmaktı çabalar ve emeğim aklımda anlayış daldı bulutçasına yarınlarım umutla dolu şans olmasada güneş doğar elbet doğar çok yakında güneş doğar elbet doğar çok yakında her gün aynı kederdeyim acısı var benim içimde bitmeyen cefanın sancısı var kalbimde her gün aynı kederdeyim acısı var benim içimde bitmeyen cefanın sancısı var kalbimde
https://ra-pp.ace.st

Bektaş & Sırtlan - Hergün Aynı İsyan
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bektaş & Sırtlan - B ve S
» Bektaş & Sırtlan - Elveda
» Bektaş & Sırtlan - Ağlarım
» Bektaş & Sırtlan - Salsa
» Bektaş & Sırtlan - Biyografisi