site yapım aşamasında
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
site yapım aşamasında

rap

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bektaş & Sırtlan - Ağlarım

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Bektaş & Sırtlan - Ağlarım Empty
MesajKonu: Bektaş & Sırtlan - Ağlarım   Bektaş & Sırtlan - Ağlarım EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 3:58 pm

..:: SIRTLAN ::..
Burda hersey biraktigin gibi özledim seni sen gittin gideli dostum artik bende yalnizim sen dört duvara ben kaderime yanarim aglarim evet her gece aglarim aydinliga kavus ben gün sayarim ailense iyi hepsi yuvasinda biraktigin bebek artik dört yasinda ona bakaraktan seni hatirlarim gözleri kalbimde yanan daglarim hasretin herkesin gönlüne vurdu sevdigin ise uyku uyumaz oldu gözde yas dolu yas tutmakta sabredip bagrina tas basmakta anlami kalmadi sensiz buralarin yillarin verdigi sonsuz acilarin sonu gelmeyen bu yollarin anlamsizligina yanmaktayim dost basini dik tut yilma ger gogsünü bu en zor zamanina yaklasmadan son satirlarima ziyaret günü ordayim ayni masada selami var herkesin unutmadan tanri ve kalbim seninle durmadan

..:: Nakarat ::..
Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice
(2Tkr)

..:: BEKTAŞ ::..
BektaS SirtlaN selam ve merhaba mektubunuzu aldim iste bu yeter bana gençler vallahi agladim sevinçten bi mektup oynatti daglari yerinden öpüyorum sizin gözlerinizi görüsmeyeli cok özledim sizi zaman geçmiyor dört duvar arasi sevgiye mahrum ben iste buna yanarim düstüm buraya o kalin kafamla sabredin çikicam yakin zamanda yollar uzun görünüyor seneler uzak ama kavusucaz elbet gelecek subat yeterki ümitler kesilmesin birgün müzik işlerinizde yürür kesin güzele baglanir hersey günü gelir anama söyleyin hüzünlenip üzülmesin pederi yormayin o zaten sinir küpü herseye gücenmektir onun isi gücü ve benim ufakliga sahip olun o benim herseyim o benim varim yogum o sizlere emanet bunu unutmayin siz ikinizsiniz benim umutlarim sizi gözlüyor her an gözlerim beni soranlara selam söyleyin

..:: Nakarat ::..
Aglarim her gece yanarim aglarim gizlice
(2 tkr)
https://ra-pp.ace.st

Bektaş & Sırtlan - Ağlarım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bektaş & Sırtlan - B ve S
» Bektaş & Sırtlan - Elveda
» Bektaş & Sırtlan - Salsa
» Bektaş & Sırtlan - Biyografisi